Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.09.2019 14:34
Shing
480V

Shing! na długiej rozgrywce. Twórcy pokazują krwawy brawler

Mass Creation zaprasza graczy na interesujący materiał prezentujący rozgrywkę z Shing! Deweloperzy zdecydowali się na dłuższy gameplay, który pozwala spojrzeć na wszystkich dostępnych w tytule bohaterów. Gra rozgrzeje entuzjastów chodzonych bijatyk.

Gatunek chodzonych bijatyk nie jest na aktualnej generacji często podejmowany przez deweloperów, więc fani podobnej rozgrywki powinni zacierać rączki obserwując poniższy gameplay. Warszawskie studio Mass Creation czerpie garściami z klasyków, ale jednocześnie nie zapomina o odpowiedniej dynamice pojedynków, łatwym sterowaniu oraz efektownych starciach.

W Shing! będziemy wykonywać combosy, które zostały połączone z mobilnością postaci – wojownicy bez problemy wyrzucą w powietrze oponenta, by następnie do niego podskoczyć i pokazać mu swoje najlepsze sztuczki.

Tytuł pozwoli wcielić się w czterech łowców Yokai, którzy zajmują się obroną królestwa przed niespodziewaną inwazją mitycznych stworzeń – ich zadaniem jest odzyskanie Gwiezdnego Ziarna. Shing! stawia na czteroosobową kooperację (na jednej kanapie lub online) i produkcja wyląduje na czterech platformach: PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC. Premiera odbędzie się w pierwszym kwartale 2020 roku.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: gameplay Mass Creation Shing

Nie przegap