Iza Łęcka Iza Łęcka 24.09.2019 09:06
MediEvil PS4
2110V

MediEvil demo wyciekło przed State of Play. Wypróbujcie odświeżoną historię [Aktualizacja #1]

Pierwsza niespodzianka z dzisiejszego State of Play trafiła na japoński PlayStation Store. Sony zaprasza graczy do wypróbowania MediEvila. Demko ma zachęcić niezdecydowanych do zapoznania się z historią Sir Daniela.

Sony przygotowuje się na wielki powrót MediEvila. Odrestaurowana historia będzie dostępna na PlayStation 4 już 25 października i w tym wypadku nie kupimy kota w worku. Japończycy wieczorem zaproszą graczy do wypróbowania demka.

Na dzisiejszym State of Play nie zabraknie MediEvila – możemy spodziewać się zwiastuna, który potwierdzi wersję demonstracyjną. Sony nie dopilnowało sytuacji i pliki już są dostępne na japońskim PlayStation Store.

Jeśli posiadacie konto na japońskim PSN, już teraz istnieje możliwość sprawdzenia wycinku gry. Oczywiście pliki będą dostępne także na europejskim oraz amerykańskim PlayStation Store, więc równie dobrze możecie zaczekać i za kilka godzin pobierzecie fragment historii.

Będzie to na pewno dobra okazja do sprawdzenia, czy warto poświęcić swój czas odpicowanemu MediEvilowi. Sony musi być pewne swego oferując demo na miesiąc przed premierą – to znakomita prognoza na nadchodzącą premierę.

[Aktualizacja #1]

  • Sony aktualnie usunęło demo. Prawdopodobnie pliki trafią na serwery wieczorem. 

Warto sprawdzić na portalu:

Tagi: MediEvil (2019) Other Ocean Interactive Sony Interactive Entertainment

Nie przegap