Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.09.2019 20:47
MediEvil ps4
1032V

MediEvil w złocie. Sir Daniel gotowy na powrót

Twórcy odświeżonego MediEvila potwierdzili świetną wiadomość. Other Ocean zakończyło wszystkie prace nad grą, teraz zespół może zająć się drobnym polerowaniem ścian, ale gracze mogą mieć pewność, że w przyszłym miesiącu zagrają w kolejną ciekawą produkcję na PlayStation 4.

W przeciągu dwóch następnych miesięcy na PlayStation 4 zadebiutują dwie ekskluzywne gry – w październiku zagramy w nowego MediEvila, a w listopadzie otrzymamy Death Stranding. Na dobry początek Other Ocean wspomniało o zakończeniu prac nad swoim tytułem.

Sony wynajęło zewnętrzną firmę, która zajęła się odpicowaniem MediEvila, ale każdy kolejny materiał potwierdza, że deweloperzy nie zawiedli. Studio zaoferuje niezłą oprawę, dopracuje płynność animacji i pozwoli nam ponownie wcielić się w Sir Daniela.

Już wkrótce Sony powinno zaproponować intensywną kampanię marketingową, podczas której zobaczymy pewnie 2-3 materiały przygotowujące wszystkich na nowy tytuł. MediEvil (2019) wskoczy na PlayStation 4 już 25 października – warto w tym miejscu przypomnieć, że wczoraj otrzymaliśmy spory pokaz rozgrywki z omawianej przygody.

Warto sprawdzić:

Źródło: Twitter

Tagi: MediEvil (2019) Other Ocean Interactive Sony Interactive Entertainment