Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 23.06.2019 15:18
Code Vein miecz jednoręczny
565V

Code Vein. Nowy zwiastun prezentuje jednoręczny miecz

Jeśli czekacie na Code Vein, to koniecznie sprawdźcie najnowszą zajawkę udostępnioną przez Bandai Namco. Twórcy gry przedstawiają jednoręczny miecz w akcji!

Po długim, rocznym opóźnieniu, podczas tegorocznego E3 wreszcie poznaliśmy datę premiery Code Vein. Tę pokazano na zwiastunie, który zdecydowanie zachęcał do zainteresowania się grą, jeśli wcześniej jakimś cudem umknęła naszej uwadze. 

Code Vein wreszcie z dokładną datą premiery. Zwiastun z E3 2019

Dziś dostaliśmy kolejny materiał. Wygląda na to, że Bandai Namco, biorąc przykład z Capcomu, wprowadzi serię trailerów, które skupią się na prezentacji broni dostępnych w tytule. Nadchodzący RPG wpisuje się w gatunek souls-like, więc broń zapowiada się na ważny element rozgrywki. 

Pierwsza zajawka pozwala nam przyjrzeć się jednoręcznemu mieczowi. Ten, jak informują autorzy Code Vein, zapewni nam odpowiedni balans pomiędzy szybkością, siłą i mobilnością. Ów typ broni daje tak duży zakres możliwych stylów, że powinien nadać się jako podstawowy. 

Warto przypomnieć, że Code Vein pojawi się na rynku już 27 września bieżącego roku. Gra ukaże się na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One, a także PC. 

Zwiastun przedstawiający jednoręczny miecz możecie sprawdzić poniżej: 

Źródło: https://gamingbolt.com/code-vein-weapon-focus-trailer-showcases-one-handed-sword

Tagi: Bandai Namco Code Vein Shift

Nie przegap