Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 07.07.2019 09:00
Code Vein. Bandai Namco zaprezentowało fantastyczny opening gry
828V

Code Vein. Bandai Namco zaprezentowało fantastyczny opening gry

Code Vein zapowiada się na naprawdę bardzo ciekawą przygodę w stylu Dark Souls, jaką osadzono w wampirzym świecie. Teraz Bandai Namco pochwaliło się świetnym animowanym filmikiem otwierającym grę.

Code Vein śmiało korzysta z formuły rozgrywki wykreowanej przez From Software w serii Souls, która to dała początek całemu gatunkowi gier typu "souls-like".

Code Vein. Minimalne i rekomendowane wymagania sprzętowe

Po tym jak Japończycy postanowili odstawić swoją kultową serię na mały odpoczynek, Bandai Namco postanowiło wypełnić soulsową lukę czymś zarówno bardzo podobnym do dzieł From Software, lecz przy tym równie świeżego jeśli chodzi o całą tematykę takiej przygody.

W produkcji Shift trafimy do niedalekiej przyszłości, gdzie przez tajemniczą katastrofę świat został zniszczony, a wielkie drapacze chmur, które do niedawna były symbolem dobrobytu, stały się żywymi grobami ludzkiej przeszłości. Jedynymi ocalałymi z tego dramatu jest grupa Revenants o nazwie Vein i to właśnie jako jej członkowie będziecie walczyć z żądnymi krwi potworami.

Japończycy zaprezentowali nam właśnie opening swojego dzieła i trzeba przyznać, że wiedzieli jak ugryźć ten temat. Znajdziecie tu pełną akcji sekwencję ukazującą ekipę Vein w walce, której przygrywać od połowy będzie świetnie nadający tempo kawałek rockowy.

Tagi: Bandai Namco Code Vein Shift