Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 21.09.2019 17:08
Trylogia Batman Arkham na Epic Games Store nie posiada żadnych DLC do Batman Arkham Knight
4559V

Trylogia Batman Arkham na Epic Games Store nie posiada żadnych DLC do Batman Arkham Knight

Niedawno temu Epic Games Store rozdał za darmo całą kolekcję gier związanych z Batmanem - inaczej sprawa wygląda z DLC, których po prostu brakuje.

Odebraliście już 6 darmowych gier od Epica? Jedno trzeba im przyznać, potrafią rozdać dobre gry za darmo, a przecież jeszcze we wrześniu zagramy w Metro 2033 Redux. 

Darmowy pakiet obejmował 6 gier, 3 z kolekcji Batman: Arkham oraz 3 z kolekcji Lego: Batman. Niewątpliwie jest to na pewno bardzo hojna oferta, ale i tutaj jest pewny haczyk. Trylogia Batman Arkham nie dostarcza nam żadnych DLC do gry Batman: Arkham Knight. Możemy powiedzieć, no okey, przecież i tak rozdali już bardzo dużo... ale dlaczego owe DLC są niedostępne do kupienia oddzielnie? Jak pamiętamy, do trzeciej odsłony serii było dostępne 7 rozszerzeń, z czego jeden z nich był bardzo rozbudowany:

  • Batgirl: A Matter of Family 
  • Harley Quinn
  • Red Hood
  • Nightwing: GCPD Lockdown
  • Catwoman’s Revenge
  • Robin: Flip of a Coin
  • Season of Infamy

Jak pamiętamy, niektóre z tych DLC są ważne dla historii o Mrocznym Rycerzu. Dlaczego więc gracze nie mogą dokupić dodatków i poszerzyć swoją wiedzę? Wychodzi na to, że jeśli chcesz przeżyć i poznać pełną historię o Batmanie, musisz zakupić wersję na Steam. Podobnie wygląda sytuacja z serią Lego: Batman - tam również nie udostępniono rozszerzeń.

Mam nadzieję, że DLC zostaną wkrótce udostępnione na Epicu, a jeśli się tak nie stanie, to mam nadzieję, że chociaż poznamy powód takiego rozwoju sytuacji.

Warto przeczytać:

Tagi: Batman: Arkham Knight Rocksteady Studios Warner Bros Interactive Ent.