Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 22.09.2019 18:50
iPhone 11 Pro przegrywa z iPhone XS
1985V

Nowy iPhone 11 Pro zawodzi w testach prędkości i wypada gorzej od... iPhone'a XS

Ostatnie dni to dla fanów Apple głównie premiera najnowszych modeli ich smartfonów. I choć flagowiec miał stawać w szranki z innymi czołowymi telefonami, to na ten moment przegrywa nawet z zeszłorocznym iPhone XS.

Liczne porównania to jedna z domen branży technologicznej. Nie ma w tym nic dziwnego, albowiem bardzo często wyciągają na wierzch wiele niechlubnych faktów i niedociągnięć oraz pozwalają zwyczajnie podjąć decyzję odnośnie do wyboru konkretnego urządzenia. 

"Ofiarą" jednego z testów stał się najnowszy iPhone 11 Pro. Apple bardzo mocno skupiał się podczas jego prezentacji na możliwościach oraz mocy, którą ma dostarczyć zupełnie nowy procesor A13 Bionic. Wygląda jednak na to, że na ten moment wypada on gorzej niż ten, który zamieszczone w iPhone XS z zeszłego roku.

Na popularnym kanale YouTube, EverythingApplePro, przeprowadzono test prędkości działania trzech smartfonów: iPhone 11 Pro, iPhone XS oraz iPhone X. Ostateczny rezultat był zdecydowanie zaskakujący:

  • iPhone 11 Pro: Ukończył działanie aplikacji w 5 minut i 49 sekund
  • iPhone XS: Ukończył działanie aplikacji w 5 minut i 21 sekund
  • iPhone X: Ukończył działanie aplikacji w 7 minut i 27 sekund

Wszystko może jeszcze oczywiście ulec zmianie za sprawą aktualizacji systemu iOS 13.1, która najprawdopodobniej już za jakiś czas będzie dostępna.

Jesteście ciekawi, jak przebiegał cały test i jakie były dokładne składowe? Rzućcie okiem na omawiany materiał:

Więcej o Apple przeczytasz na naszej stronie: 

Źródło: https://wccftech.com/iphone-11-pro-speed-test-vs-iphone-xs-vs-iphone-x/

Tagi: apple iPhone 11 iPhone XS smartfon

Nie przegap