Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 22.09.2019 09:12
Narcos: Rise of the Cartel na nowych materiałach z rozgrywki
1768V

Narcos: Rise of the Cartel na nowych materiałach z rozgrywki

Narcos: Rise of the Cartel zapowiada się na całkiem ciekawą produkcję w stylu kultowego XCOM: Enemy Unknown. Curve Digital prezentuje swoje dzieło na nowych zwiastunach rozgrywki.

Curve Digital nie jest może największym wydawcą na świecie, ale jego portfolio obfituje w kilka naprawdę świetnych i unikalnych produkcji niezależnych.

Nadchodzące Narcos: Rise of the Cartel wygląda całkiem obiecująco pod kątem rozgrywki i szykowanego dla nas świata. Bazująca na popularnym serialu Netfliksa gra reprezentować będzie gatunek taktycznych strategii pokroju XCOM-a, Mutant Year Zero: Road to Eden, czy też polskiego Phantom Doctrine.

Kuju Ltd. odda w nasze ręce obie strony narkotykowej wojny, czyli agencję DEA oraz kartel prowadzony przez Pablo Escobara. Ze względu na ograniczenia budżetowe graficzne aspekty szykowanej gry zostały uproszczone i nieco wystylizowane, aby wyglądać zarazem estetycznie, ale żeby nie pochłonęły większości zapasów pieniężnych przeznaczonych na produkcję. Premiera została zaplanowana na jesień tego roku.

Tagi: Curve Digital Kuju Ltd. Narcos: Rise of the Cartels

Nie przegap