Tytus Stobiński Tytus Stobiński 20.09.2019 17:59
Batman x Fortnite
669V

Fortnite x Batman już pewne. Epic Games zaprasza na oficjalną prezentację

Już wkrótce gracze popularnej produkcji Epic Games będą mieli okazję skorzystać z dobrodziejstw arsenału słynnego obrońcy Gotham City.

Pogłoski o tym, że Batman zaliczy gościnny udział w Fortnite krążyły w sieci od kilku dni, choć do końca nie wiedzieliśmy jak całość ma wyglądać. Dziś poznaliśmy pierwsze szczegóły, choć kompletna prezentacja została zaplanowana na jutro. Z całą pewnością Gotham City będzie lokalizacją, która pozwoli nam na zabawę wraz ze znajomymi, a my do dyspozycji otrzymamy najbardziej popularne narzędzia z zaplecza jakim dysponuje człowiek - nietoperz. 

Epic z całą pewnością nie przepuści takiej okazji i zaoferuje społeczności całą masę kosmetycznych elementów, na które trzeba będzie poświęcić prawdziwą walutę. To nie pierwsza sytuacja, kiedy znana postać i uniwersum trafiają do świata Fortnite. Wcześniej swój występ zaliczyli "Avengers: Koniec Gry", "John Wick" oraz Borderlands. 

A ja przypomnę, że całości dopełnia fakt darmowego udostępnienia przez Epic Games Store z "nietoperzem" w roli głównej. TUTAJ znajdziecie te z serii Arkham. A te związane z Lego pobierzecie STĄD.

Uruchomiono także już licznik, a wszystko zostanie pokazane jutro o godzinie 14:00.

Więcej na temat Fortnite na naszym portalu:

Tagi: batman Epic Games Fortnite Gearbox Software