Tytus Stobiński Tytus Stobiński 18.09.2019 13:50
Batman
1353V

Nowa gra z Batmanem coraz bliżej ujawnienia? Pliki łatki do Fortnite zawierają masę informacji

Od czasów wydania świetnego Batman: Arkham Knight minęły 4 lata, a my nadal nie wiemy kiedy po raz kolejny przyjdzie nam wcielić się w rolę obrońcy miasta Gotham.

Plotek i przecieków dotyczących nowej gry o Batmanie pojawia się jednak coraz więcej, a niewątpliwy sukces serii stworzonej przez Rocksteady daje nam niemal pewność, że coś w tym temacie wraz z nową generacją konsol się wydarzy. Ostatnio pisaliśmy Wam o ciekawej wymianie zdań w twitterowej konwersacji twórców Batman: Arkham Origins, którzy otwarcie sugerują, że coś wkrótce się wydarzy.

Dziś natomiast sprawa nabiera jeszcze większych rumieńców, bowiem @Lucas7yoshi, czyli jeden z użytkowników wspomnianej platformy, który odpowiedzialny jest za wiele przecieków dotyczących Fortnite, doszukał się ciekawej informacji w plikach gry. Mianowicie, pliki najnowszego patcha do produkcji Epic Games zawierają takie smaczki, jak kosmetyczne zmiany, zawartość związana z Batmanem, wyzwania, odpowiedni ekran ładowania i samo Gotham City dodane do mapy. 

Jak sądzicie, kiedy ostatecznie dojdzie do zapowiedzi nowej gry o człowieku - nietoperzu? Twórcy zdradzą cokolwiek przed przyszłoroczną edycją targą E3?

Warto również przeczytać:

Tagi: batman batman: arkham knight batman: arkham origins Epic Games Fortnite wb games