Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.09.2019 15:53
Outer Wilds na PlayStation 4
632V

Outer Wilds. Wygląda na to, że projekt trafi także na PlayStation 4

Koreańska Komisja do Oceniania Gier zamieściła w spisie produkcji na PlayStation 4 najnowszy projekt studia Mobius Digital, który zadebiutował w tym roku na PC oraz Xbox One. 

Outer Wilds to niezwykle ciekawy projekt, który ukazał się w maju tego roku wyłącznie na konsolę Xbox One oraz PC. Gra wpisuję idealnie w gatunek "eksploracyjnych przygodówek", ponieważ wchodząc w rolę rekruta programu kosmicznego, badamy tajemnicze miejsce kosmosu. 

Wiele wskazuje na to, że tytuł już niedługo trafi także do graczy korzystających tylko z konsoli od Sony. Koreańska Komisja do Oceniania Gier i Administracji dołączyła Outer Wilds w wersji na PlayStation 4 do swojego spisu. Jest to o tyle niespodziewane, że wcześniej nie mówiono absolutnie nic o ewentualnym przeniesieniu projektu na inne urządzenia. 

Gra została dodana zaledwie wczoraj i możecie sprawdzić to sami na oficjalnej stronie komisji. Ta jest w całości po koreańsku, ale wyszukiwać można przy użyciu angielskiego tytułu. Wygląda więc na to, że pozostaje nam czekać na oficjalne ogłoszenie przeniesienia projektu! 

Sprawdź także:

Źródło: https://gematsu.com/2019/09/outer-wilds-rated-for-ps4-in-korea

Tagi: Annapurna Interactive Mobius Digital Outer Wilds

Nie przegap