Tytus Stobiński Tytus Stobiński 20.09.2019 21:26
V from Cyberpunk 2077
1054V

Cyberpunk 2077 - wkrótce szczegóły na temat rodzimej wersji językowej

Cyberpunk 2077 zapowiadany jest jako ogromna gra z masą możliwości. To także spora ilość wersji językowych i nagranych kwestii dialogowych, w tym polska, o której nadal nie wiemy zupełnie nic.

Ta sprawa jednak już wkrótce ulegnie zmianie, bowiem jak zapowiedziało studio CD Projekt RED, 28 września w sobotę, o godzinie 16 odbędzie się panel dyskusyjny w którym poznamy pierwsze szczegóły dotyczące zespołu aktorów, użyczających głosu postaciom w rodzimej wersji językowej. 

Miejscem spotkania będzie Hala EXPO w Łodzi, a na wydarzeniu pojawią się takie postaci jak Adam Badowski będący reżyserem gry, Mikołaj Szwed piastujący funkcję starszego producenta lokalizacyjnego, a wszystko poprowadzi Radek Nałęcz - redaktor naczelny Polsat Games.

Niestety, nie mamy żadnych informacji dotyczących aktorów, jacy pojawią się na miejscu, a panel nie będzie transmitowany na żywo, w związku z czym wszelkie informacje dotrą do nas z lekkim opóźnieniem. Wszystkie informacje znajdziecie jednak jak najszybciej na naszym portalu.

Macie jakieś przypuszczenia kto użyczy głosu postaci odgrywanej przez Keanu Reevesa?

Więcej na temat Cyberpunk 2077:

 

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077