Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.08.2019 18:38
Google Stadia
1043V

Google Stadia z nowymi grami. Oglądajcie z nami prezentację

Google szykuje się na premierę platformy streamingowej, więc już dzisiaj odbędzie się kolejny pokaz produkcji zmierzających na Google Stadię. Jakie produkcje będą dostępne u giganta? W Sieci nie brakuje plotek dotyczących dużych gier.

O godzinie 19:00 rozpocznie się Stadia Connect, czyli specjalne wydarzenie przygotowane z myślą o graczach zainteresowanych Google Stadia. Wcześniej poznaliśmy możliwości usługi, zobaczyliśmy nawet fragmenty rozgrywek, więc najwyższy czas na grube mięso w postaci gier.

Google wykorzystuje okazję i ma dzisiaj zapowiedzieć kilka znaczących tytułów, które mają skłonić niezdecydowanych do zainteresowania się platformą. W Sieci wciąż przewijają się plotki dotyczące pokazu między innymi Red Dead Redemption 2.

Niezwykle ważne dla Google będą także własne tytuły. W końcu firma musi pokazać także produkcje przygotowywane wyłącznie na Google Stadia. Czy już dzisiaj zerkniemy na pierwsze ekskluzywne gry? Zapraszamy wszystkich czytelników PPE do wspólnego oglądania show.

Z powodu sporej intensywności (Inside Xbox o 17:00 i Opening o 20:00) z Google Stadia przygotujemy większe podsumowanie (jak w przypadku Nintendo).

Tagi: google google stadia live-stream prezentacja

Nie przegap