Tytus Stobiński Tytus Stobiński 17.09.2019 13:50
Total War: Warhammer
903V

Creative Assembly z ambitnymi wizjami dotyczącymi stworzonynch gier. Total War: Warhammer 3 w produkcji

Doświadczone i zasłużone studio Creative Assembly zdradziło plany dotyczące najbliższej przyszłości. Firma ma w planach wiele głośnych premier.

W najnowszym poście na oficjalnym blogu studia, fani zostali poinformowani o tym czego mogą się spodziewać. Potwierdzono rozpoczęcie prac pełną parą nad Total War: Warhammer III, więc kolejna część wyszła już z fazy preprodukcji. Tworzeniem tytułu zajmie się największy zespół w historii developera. 

Nieco szybciej doczekamy się również DLC do Total War: Three Kingdoms, zarówno tego, które tyczy się stricte kampanii, jak i też dodatku w innej formie. Gra otrzyma również w przyszłym miesiącu łatkę, której zadaniem jest wyeliminowanie problemów związanych z obsługą modów. Studio zapewni też wsparcie dla produkcji przez najbliższe lata. 

Total War: Warhammer II również nie zostanie przez Creative Assembly porzucone i otrzyma dodatkową płatną oraz darmową zawartość, a prócz tego regularnie wypuszczane łatki. Te wedle zapowiedzi pojawią się w okolicy nadchodzących świąt. 

Nową odsłonę otrzyma także spin - off serii Total War o podtytule Saga. Tą zapewne okaże się Total War Saga: Troy, ponieważ taki znak towarowy został zarejestrowany przez firmę. Dla przypomnienia, poboczna seria wyróżnia się nieco inną mechaniką i zasadami, w związku z czym znalazła równie dużo zwolenników, co przeciwników.

Plany developera są więc ambitne, wielowymiarowe i sięgają daleko w przód. 

Warto również przeczytać:

Tagi: Creative Assembly Total War: Three Kingdoms Total War: Warhammer 2 total war: warhammer 3

Nie przegap