Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 31.08.2019 09:49
Total War: Warhammer II - Pierwsze konkrety odnośnie DLC The Hunter & The Beast
826V

Total War: Warhammer II - Pierwsze konkrety odnośnie DLC The Hunter & The Beast

SEGA ujawniła kolejne płatne DLC do gry Total War: Warhammer II. Mamy pierwsze konkrety oraz zwiastun!

"Łowca i Bestia" to najnowszy pakiet rozszerzeń do produkcji brytyjskiego studia, Creative Assembly. DLC wprowadza dwóch nowych, rywalizujących między sobą lordów, znanych z Warhammer Fantasy Battles. Dowódcy mają swoje własne cele, różne jednostki i preferują odmienne style walki.

Pierwszy z nich to Markus Wulfhart, głównodowodzący Ekspedycją Głównego Łowczego (Imperium). Jest najlepszą osobą do wysłania w głąb dżungli, położonych w Lustrii. Jego oddziały tropicielskie, łowcy i strzelcy wyborowi są najlepszym wyborem do przejmowania parnych, zalesionych terenów. Drugim z lordów został Nakai Wędrowiec, Duch Dżungli. Jest to jaszczuro-człowiek, który nie ma sobie równych. Potrafi osłabić prędkość, wigor oraz dyscyplinę w trakcie walki w zwarciu. Przemierza dżungle Lustrii od momentu zniszczenia jego rodzinnego miasta, Tlanxli. W walce pomogą mu kolejni uzurpatorzy - Święte Kroxigory. Ci świetnie opancerzeni i silni specjaliści w walce z piechotą są stworzeni na modłę Nakaia i świetnie sprawdzają się podczas długiej walki w zwarciu.

Rozszerzenie ma zostać wydane 11 września bieżącego roku. Dodatek został wyceniony na 32 zł, jeśli zaopatrzymy się w niego przed premierą - zapłacimy 28,79 zł. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun omawianego pakietu.

Warto przeczytać:

 

 

Tagi: Creative Assembly DLC Sega the beast the hunter Total War: Warhammer II