Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.09.2019 19:29
Call of Duty Modern Warfare beta
1352V

Call of Duty: Modern Warfare ze zwiastunem Otwartej Bety. Gramy w tym tygodniu

Szybko, intensywnie i z przytupem. Activision opublikowało zwiastun testów beta Call of Duty: Modern Warfare i gracze mogą szykować się na ostrą zabawę. Twórcy pozwolą nam sprawdzić rozgrywkę multiplayer i na początku do zabawy wkroczą posiadacze PlayStation 4.

Szykuje się kawał przyjemnego Call of Duty! Już w najbliższy weekend (12-13 września) odbędzie się Wczesny Dostęp do Call of Duty: Modern Warfare, do którego zostaną zaproszeni gracze na PlayStation 4. Następnie odbędzie się Otwarta Beta na PS4 (14-16 września).

Drugi tydzień zmagań rozpocznie Wczesny Dostęp na Xboksie One i PC (19-20 września), a już w kolejnych dniach (21-23 września) w zmaganiach wezmą udział gracze na trzech platformach. Twórcy zaoferują cross-platformowe pojedynki.

Podczas zmagań sprawdzimy tryb Gunfight (2v2), ale także starcia sześciu na sześciu oraz wariant zabawy dla „większej liczby graczy”. Według plotek autorzy udostępnią wojnę w formacie 32 vs. 32 żołnierzy.

To oczywiście początek – deweloperzy pozwolą także sprawdzić personalizację broni oraz przygotowali kilka „niespodzianek” dla szerokiego grona odbiorców.

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward