Iza Łęcka Iza Łęcka 06.09.2019 08:21
Call of Duty Modern Warfare żołnierz
1646V

Call of Duty: Modern Warfare coraz bliżej. Nadciągają testy, prezentacja kampanii i kooperacji

Infinity Ward rozpoczęło „Drogę do premiery” Call of Duty: Modern Warfare. Twórcy ujawnili sześć wydarzeń, które znakomicie przygotują graczy na debiut nowej części Call of Duty. Na liście atrakcji znajdują się między innymi dwie bety.

Premiera Call of Duty: Modern Warfare odbędzie się 25 października. Pomimo że Infinity Ward zaprezentowało już sporo rozgrywki z trybu sieciowego, wciąż brakuje konkretnych materiałów z kampanii oraz kooperacji, które jeszcze mocniej rozpalą zainteresowanie sympatyków serii.

Studio podzieliło się dokładnymi planami dotyczącymi prezentacji kolejnych elementów gry – jeszcze we wrześniu poznamy szczegóły cross-platfomowej rozgrywki, a nawet zobaczymy kampanię. Na początku października odbędzie się prezentacja Special Ops, czyli trybu skupionego na kooperacyjnym wykonywaniu misji.

W międzyczasie zostały przygotowane przyjemności bezpośrednio do wypróbowania przez graczy: odbędą się dwie bety – pierwsza rozpocznie się już w przyszłym tygodniu, a kolejna w dniach 19-23 września. W drugiej autorzy udostępnią większe serwery i zaproszą fanów Call of Duty z różnych platform.

Już wcześniej deweloperzy potwierdzili, że Call of Duty: Modern Warfare w standardowej sytuacji nie dopuści do pojedynków myszka vs. pad. Autorzy stworzyli matchmaking czerpiący informacje o podłączonych urządzeniach – jeśli będziecie strzelać na padzie, wpadniecie na serwery jedynie z innymi zawodnikami korzystającymi z kontrolerów.

call of duty: modern warfare droga do premiery

Warto również przeczytać na naszym serwisie:

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare droga do premiery Infinity Ward