Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.09.2019 23:00
Dirt Rally za darmo na Steam
1762V

DiRT Rally ponownie za darmo. Świetne wyścigi do pobrania na Steam

Jeśli ominęła Was promocja na Humble Bundle, to mamy świetną wiadomość! Bardzo dobre wyścigi od Codemasters są do pobrania za darmo z platformy Steam!

DiRT Rally to bardzo dobra gra wyścigowa, która zadebiutowała w 2015 roku za sprawą studia Codemasters. Twórcy oddali w ręce graczy ponad 130 milionów kilometrów tras, na których przyjdzie nam mierzyć się podczas klimatycznych rajdów!

Pod koniec września informowaliśmy o tym, że gra dostępna jest do uzyskania za pośrednictwem Humble Bundle. Jeśli z jakichś powodów nie chcieliście lub nie zdążyliście skorzystać ze świetnej oferty, to teraz trafia się ku temu idealna okazja! Wydawcy mocno nas rozpieszczają. 

Do 16 września, godziny 19:00, DiRT Rally możemy dodać do swojej biblioteki Steam zupełnie za darmo! Jak to uczynić? Wystarczy wyszukać pozycję w sklepie Valve, a następnie przy pomocy zielonego przycisku "Dodać ją do konta". 

Zdecydowanie warto to zrobić i aby umilić sobie końcówkę lata, oddać się rajdom pełnym adrenaliny, brudu i szybkich samochodów! 

Sprawdź też:

Tagi: Codemasters DiRT Rally

Nie przegap