Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.09.2019 17:07
Conarium Art
711V

Conarium za darmo. Poznajcie psychologiczny horror inspirowany twórczością H.P. Lovecrafta

Kolejna darmowa gra wylądowała na serwerach Epic Games Store. Twórcy Fortnite zapraszają do pobierania horroru Conarium. Gra Zoetrope Interactive została w swoim czasie doceniona przez fanów H.P. Lovecrafta.

Conarium zadebiutował na rynku w połowie 2017 roku. Gra nie podbiła rynku zgarniając średnią na poziomie 71%, ale wielu dziennikarzy zachwycało się świetnym wykorzystaniem materiału źródłowego – twórcy czerpali garściami z prozy H.P. Lovecrafta. Tytuł jest podobno przesiąknięty kapitalną atmosferą, która dosłownie wylewa się z ekranu i potrafi zachwycić.

Nie jest to najmocniejsza produkcja oferowana za darmo przez Epic Games, ale na pewno sympatycy gatunku, którzy wciąż omijali Conarium powinni sprawdzić propozycję. Główny wątek poznacie w tym wypadku w około 4-5 godzin, więc może to być nawet przyjemność na jeden wieczór. Conarium za darmo pobierzecie ze strony Epic Games Store. 

Epic Games szykuje dla nas jeszcze jedną niespodziankę – na witrynie sklepu pojawił się Batman, ale nie otrzymaliśmy szczegółów nowej gry. Tytuł będzie podobno dostępny od 19 do 26 września.

Więcej informacji o promocjach znajdziecie na naszym portalu:

Tagi: Conarium Iceberg Interactive Zoetrope Interactive

Nie przegap