Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.09.2019 16:50
Patryk Vega na planie nowego filmu
3017V

Patryk Vega udostępnił zdjęcie z planu... kolejnego filmu! Polski reżyser nie odpoczywa

Patryk Vega kolejny raz pokazuje, że nie potrzebuje odpoczywać. Choć jest świeżo po premierze swojego najnowszego filmu "Polityka", to już pracuje nad zupełnie nowym projektem.

Najnowszy film polskiego reżysera, "Polityka", okazał się sporym sukcesem, czym chwalił się sam Vega. Był to jednocześnie trzeci projekt twórcy, który w 2019 roku pojawił się w kinach. O tym, że nie zamierza zwalniać, opowiedział już kilka dni temu.

Teraz wygląda na to, że jego postanowienie dotyczące wypuszczenia 16 filmów do 2025 roku nie były żartem. Choć świętowanie premiery "Polityki" zapewne jeszcze trwa, to reżyser już pojawił się na planie swojej nowej, nadchodzącej produkcji. 

Informacją twórca podzielił się za pośrednictwem swojego konta na Facebooku, gdzie zamieścił zdjęcie w trakcie pracy. Co ciekawe, obok Patryka Vegi zobaczyć możemy Antoniego Królikowskiego i wiele wskazuje na to, że aktor ten pojawi się w nadchodzącym filmie. 

Warto przypomnieć, że jak zdradził wcześniej Zbigniew Zamachowski (który, swoją drogą, również w produkcji zagra), film opowiadać będzie o środowisku polskiej piłki nożnej. Jak więc widać, popularny reżyser kolejny już raz zamierza uderzyć w kontrowersyjne tony. 

Patryk Vega na planie filmu z Królikowskim

Źródło: Facebook

Tagi: Antoni Królikowski Patryk Vega piłka nożna polityka