Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.09.2019 18:03
iphone 11
9637V

iPhone 11 Pro przeraża ludzi. Apple stanęło przed nietypowym problemem

Od prezentacji nowych iPhone'ów przewija się temat trypofobii, ale nie sądziłem, że jest to tak duży problem. Kolejni entuzjaści nowoczesnych technologii dzielą się swoimi lękami dotyczącymi nowych smartfonów Apple.

Od kilku miesięcy pojawiały się przecieki dotyczące nowych smartfonów Apple. Korporacja w końcu zaprezentowała iPhone'a 11, iPhone'a 11 Pro i iPhone'a 11 Pro Max i dwa ostatnie wywołują wśród niektórych osób lęk.

Trypofobia to „strach lub niepokój wywołany obrazem składającym się ze skupiska niewielkich dziur lub otworów o nieregularnych kształtach” i to właśnie ta fobia jest pewnym problemem dla Apple, ponieważ w Sieci pojawiają się opinie kolejnych użytkowników, którzy mają duży problem z samym patrzeniem na trzy kamery nowych smartfonów amerykańskiej korporacji.

Temat trypofobii pojawił się jeszcze podczas wydarzenia Apple, jednak liczba niezadowolonych klientów wciąż rośnie. W Sieci lądują kolejne posty związane z problemem osób, które odczuwają duży dyskomfort z powodu ułożenia oraz wielkości obiektywów.

Warto spojrzeć:

Źródło: https://www.cnet.com/news/iphone-11-is-making-people-who-fear-small-holes-uncomfortable/

Tagi: apple iphone 11 iPhone 11 Pro iPhone 11 pro max