Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.09.2019 19:31
Apple tv plus
1417V

Apple TV+ z konkretami. Znamy datę premiery i cenę konkurencji dla Netflixa

Apple potwierdziło ostateczne szczegóły Apple TV+. Widzowie otrzymają dostęp do wielu seriali oraz filmów, które będą systematycznie debiutować na serwerach. Korporacja szykuje widzów na kilka wyjątkowych produkcji.

Apple rzuca rękawice Netflixowi, HBO, Amazonowi oraz Disneyowi. Sieciowa usługa zapewniająca dostęp do systematycznie powiększanego katalogu filmów, seriali oraz dokumentów wystartuje 1 listopada.

Widzowie zapłacą zaledwie 4,99 dolarów za dostęp do szerokiego wachlarza produkcji – jest to naprawdę ciekawa opcja względem konkurencji... Netflix (12,99$), Amazon Prime Video (8,99$) i Hulu (5,99$ z reklamami), a także HBO Now (14,99$), Disney+ (6,99$).

Apple zdecydowało się na jednoczesną premierę na całym świecie (debiut w ponad 100 krajach), usługa będzie wolna od reklam i widzowie otrzymają szanse oglądania produkcji w trybie online oraz offline (pobieranie na dysk urządzenia).

Firma potwierdziła zainwestowanie 1 mld dolarów w najróżniejsze produkcje, które będą „przyjazne dla rodzin”. Jeśli zdecydujecie się kupić nowy sprzęt Apple to otrzymacie roczny dostęp do Apple TV+ za darmo.

Na show pokazano "See" – serial zaprowadzi widzów do dalekiej przyszłości, w której ludzkość została zdziesiątkowana przez tajemniczy wirus. Część mieszkańców planety przeżyła, ale straciła wzrok. Głównym bohaterem został Jason Momoa – aktor wciela się w Baba Voss, ojca bliźniaków urodzonych „wieki później”, którzy posiadają umiejętność widzenia. Voss musi ochraniać swoje plemię przed potężną i zdesperowaną królową.

Tagi: Apple apple tv plus apple tv+ filmy seriale