Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.09.2019 16:08
Days Gone bohater z giwerą
2380V

Days Gone z dużą i darmową aktualizacją. Twórcy znacząco rozwijają grę

Bend Studio nie zakończyło prac nad Days Gone. Wielka produkcja debiutująca wyłącznie na PlayStation 4 otrzymała właśnie ważną aktualizację, która może sprawić, że ponownie spędzicie wolny czas w świecie opanowanym przez dzikie bestie.

Days Gone trafiło na rynek pod koniec kwietnia i gra zgarnęła oceny na poziomie 71%. Wielu dziennikarzy narzekało na między innymi błędy, ale na szczęście Bend Studios zajęło się wyeliminowaniem największych niedogodności. Teraz gra oferuje znacznie przyjemniejsze doświadczenie, więc zespół może zająć się odpowiednim rozwijaniem piaskownicy.

Gracze już kilka tygodni po premierze Days Gone prosili o jedno – tryb New Game Plus. Posiadacze PlayStation 4 chcą powrócić do świata przygotowanego przez Bend Studio i od dzisiaj wszyscy zainteresowani zapoznają się z NG+. Wariant zabawy może zostać włączony w dowolnym momencie – trzeba jedynie ukończyć misję „I’m Never Giving Up”.

Podczas NG+ zachowacie zdobyte bronie, ulepszenia do motocyklu, boostery NERO, a nawet zdobyte zaufanie oraz kredyty z obozów. Progresja trofeów rozpocznie się od początku.

New Game Plus włączymy na każdym poziomie trudności – łatwym, normalny, trudny, przetrwanie lub wybierzemy jedną z nowych propozycji: „Hard II” i „Survival II”. Oba warianty są dostępne również od początku zabawy (nie trzeba odblokować do nich dostępu). Deweloperzy przygotowali kilka nowych pucharków związanych z „Hard II” i „Survival II” - jeden skupia się na „tajemniczej nowej broni”.

Trudno w tej sytuacji nie chwalić Bend Studio, które pozwoli graczom ponownie doświadczać przyjemnej walki z hordami przeciwników.

Warto sprawdzić:

Źródło: Sony

Tagi: Days Gone Sony Bend Sony Interactive Entertainment