Iza Łęcka Iza Łęcka 13.09.2019 11:22
Venom 2 kostium
1332V

Venom 2 nabiera kształtów. Aktorzy przygotowują się do rozpoczęcia prac na planie

Tom Hardy niebawem ponownie wcieli się w Eddiego Brocka. Już wkrótce wszyscy aktorzy zaangażowani w prace nad „Venomem 2” mają trafić na plan. Rozpocznie się przygotowanie nowej produkcji, która zgodnie z planami zawita na ekranach kin już w przyszłym roku.

„Venom” wygenerował zawrotne 856 mln dolarów w box office, aż tak mocno jednak nie chwytając za serce krytyków oceniających produkcję. Sony pomimo wszystko planuje rozwijać historię Eddiego Brocka. Według najnowszych doniesień, aktorzy właśnie ćwiczą swoje role, by 25 listopada ruszyć na plan „Venom 2”, gdzie mają rozpocząć się pierwsze zdjęcia.

Film otrzymał tytuł roboczy „Fillmore”, a w głównych rolach zobaczymy: Toma Hardy'ego (Venom, Eddie Brock), Michelle Williams (Anne Weying) oraz Woody'ego Harrelsona (Carnage). Nadal nie potwierdzono, czy właśnie w tym filmie będziemy świadkami pierwszego spotkania Spider-Mana z Venomem, ale jak wiadomo Sony już w przypadku poprzednich historii przygotowało stosowne cameo.

Reżyserem filmu został Andy Serkis, który nadal jest aktywnym aktorem – twórca wcielił się między innymi w Caesara z serii "Planeta małp", Golluma z "Władcy pierścieni" czy też Snoke'a z "Gwiezdnych wojen".

Prace na planie „Venoma 2” mają trwać przez kilka najbliższych miesięcy, a już na początku przyszłego roku wszystkie sceny trafią do post-produkcji. Film według założeń zawędruje do kin w październiku 2020 roku.

Sprawdźcie również z nami:

Źródło: https://screenrant.com/venom-2-filming-start-november-2019/

Tagi: Sony Tom Hardy venom venom 2