Tytus Stobiński Tytus Stobiński 12.09.2019 14:12
Super Meat Boy Forever
581V

Super Meat Boy Forever bez konkretnej daty premiery i z liczbą 5500 poziomów pełnych cierpienia

Super Meat Boy, choć może nie wyglądać, jest grą która napsuła krew ogromnej liczbie graczy na całym świecie. Obecnie, czekamy na jej kontynuację. 

Pierwotnie, Super Meat Boy Forever miał pierwotnie ukazać się na rynku w kwietniu, jednak ta data premiery została przełożona, a sami twórcy wciąż nie powiadomili nas o tym kiedy w zasadzie tytuł trafi w ręce graczy. Jak jednak czytamy, twórcy przez ambicje związane z nową odsłoną serii, nie są w stanie postawić krzyżyka w kalendarzu na konkretnym dniu w roku.

W rozmowie z portalem Destructoid, szef Team Meat, Tommy Refenes zażartował, że nie jest zbyt dobry w obliczaniu czasu. Developer mówi jednak otwarcie - tytuł nie może liczyć mniej niż 5500 poziomów, które spędzą sen z powiek graczom na całym świecie. 

Mamy gotowy całą ścieżkę dźwiękową, blisko godzinę w pełni animowanych cut-scenek. Testujemy poziomy i przygotowujemy te, które znajdą się w Dark World. Dostosowujemy wszystko. Na start chcemy mieć 5500 poziomów. Mocno przeliczyłem się z tym kwietniem. Nie chcę przewidywać ponownie, dopóki nie będziemy mieć wszystkiego ukończonego. To cały ja właśnie. Jak zostanie nam miesiąc - dwa do premiery, to wówczas powiadomimy. 

Musimy więc uzbroić się w cierpliwość i mieć nadzieję, że wielkie ambicje nie zgubią twórców. 

Więcej do przeczytania na naszym portalu:

Tagi: Super Meat Boy Forever Team Meat