Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 30.03.2019 15:35
Super Meat Boy Forever z kreatorem poziomów
515V

Super Meat Boy Forever. Twórcy planują dodanie kreatora poziomów

Super Meat Boy Forever ma pojawić się jeszcze tej wiosny, a projektant potwierdził, że planowane są już DLC do gry. Zainteresowani poznali przewidywaną zawartość. 

Super Meat Boy zadebiutował już ponad 9 lat temu. Kultowa gra indie charakteryzowała się wysokim poziomem trudności i niezwykle satysfakcjonującą rozgrywką. Sequel "Mięsnego Chłopca" pojawi się jeszcze w pierwszej połowie tego roku i jest zdecydowanie jedną z najbardziej wyczekiwanych niezależnych premier. 

Super Meat Boy Forever z czasową wyłącznością w Epic Games Store

Projektant gry, Tommy Refenes, podczas PAX East 2019 zdradził kilka szczegółów związanych z Super Meat Boy Forever. Zainteresowani dowiedzieli się między innymi, że twórcy już teraz planują nadchodzące DLC. Miałyby one wpływać na poziom plansz i uczynić je "absurdalnie trudnymi". 

Potwierdził też prace nad udostępnieniem graczom kreatora poziomów. Tak, jak w przypadku pierwszej części, ma on zostać dodany do gry dopiero po premierze i mieć podobną formę do poprzedniego. Wszystko po to, aby umożliwić graczom tworzenie etapów których trudność osiągnie zupełnie nowy poziom. 

Super Meat Boy Forever pojawi się jeszcze tej wiosny na większości urządzeń. Na PC zostanie objęta roczną wyłącznością na rzecz Epic Games Store. 

Źródło: https://www.dualshockers.com/super-meat-boy-forever-dlc-user-created-levels/

Tagi: super meat boy forever Team Meat