Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.09.2019 20:57
Gran Turismo Sport x Porsche
1067V

Gran Turismo Sport otrzyma jeszcze sporo nowej zawartości. Japończycy szykują nowości od Porsche

Twórcy Gran Turismo Sport nie mają dość i chcą nadal rozwijać sieciową produkcję. Japończycy właśnie potwierdzili wielką współpracę z Porsche, która jednocześnie zapowiada wiele dodatków, które będą debiutować w 2020 roku. Gracze mogą szykować się na nowe samochody.

Polyphony Digital nadal promuje i rozwija Gran Turismo Sport. Dzisiaj podczas Frankfurt Motor Show (IAA) w Niemczech ogłoszono nową współpracę między marką Gran Turismo a Porsche – w rezultacie gracze mogą szykować się na między innymi przyjazd pierwszego w pełni elektrycznego samochodu Porsche w najnowszych wyścigach dostępnych wyłącznie na PlayStation 4.

Porsche Taycan Turbo S trafi do Gran Turismo Sport jako darmowe DLC w październiku 2019 roku i twórcy z Polyphony Digital współpracowali z producentami, by odwzorować nie tylko wygląd, ale także charakterystyczny ryk samochodu oraz zajęli się odwzorowaniem osiągów na torze.

Do Gran Turismo Sport trafi także 917 Living Legend – będzie to studyjna wersja znanego modelu 917 i w tym wypadku gracze pobiorą zawartość w pierwszej połowie 2020 roku. Dodatkowo Projektanci z Porsche pracują obecnie nad projektem Porsche Vision Gran Turismo, który Polyphony Digital wdroży do gry jako w pełni funkcjonalny pojazd. Tajemniczy samochód będzie dostępny pod koniec 2020 roku.

Są to naprawdę ciekawe informacje, które potwierdzają jedno – Polyphony Digital zamierza przez kolejny rok rozwijać Gran Turismo Sport dorzucając do tytułu ciekawe samochody, a pewnie nawet następne trasy oraz może tryby? Szykuje się sporo dobra dla fanów serii Gran Turismo.

W sprawie współpracy wypowiedział się Kazunori Yamauchi, producent serii Gran Turismo:

„Od 2017 roku gracze mogą prowadzić samochody marki Porsche w Gran Turismo Sport.Wprowadzając modele Taycan Turbo S oraz „917 Living Legend” do gry, jak i za sprawą projektu Porsche Vision Gran Turismo, stale umacniamy naszą współpracę”.

Kilka słów dodał także Kjell Gruner, wiceprezes marketingu w Porsche AG:

„Sporty motorowe są częścią naszego DNA, a gry wyścigowe dają świetną okazję, by dotrzeć do osób młodych i spędzających czas w przestrzeni cyfrowej.Wielokrotnie nagradzana marka to doskonały partner do dalszego zwiększania zaangażowania firmy Porsche w gry wyścigowe oraz e-sport”.

Dominik, dzięki za link!

Gran Turismo Sports x Porsche

Warto spojrzeć:

Źródło: https://www.gran-turismo.com/pl/news/00_3877725.html

Tagi: Gran Turismo Sport Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment

Nie przegap