Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.09.2019 20:20
psxextreme tajemnicze cywilizacje
222V

PSX Extreme: Ci, którzy byli przed nami - zaginione i tajemnicze cywilizacje

Zaginione światy, odległe krainy, piękny krajobrazy. Gry wideo zaprosiły nas do najróżniejszych cywilizacji, które częstą są wytworem wyobraźni deweloperów, ale czy na pewno w każdym momencie mamy okazję zwiedzać wymyślone lokacje?

W najnowszym numerze PSX Extreme został poruszony bardzo interesujący temat zaginionych i tajemniczych cywilizacji. KOMODO ma okazję pochylić się nad kilkoma grami, w których zwiedzaliśmy między innymi pradawne cywilizacje korzystające z niezwykle zaawansowanych technologii.

„Czy mityczna Atlantyda mogła istnieć naprawdę? Czy starożytni Grecy korzystali z komputerów? I co właściwie wiemy o historii swojego gatunku?”

Jednym z takich miejsc jest Atlantyda, którą nawet teraz możecie zwiedzać w najnowszym dodatku do Assassin's Creed: Odyssey. Ubisoft kolejny raz postanowił zaprosić graczy do mitycznego miejsca, gdzie zainteresowani mają okazje poznać interesującą przygodę.

Jesteście ciekawi, jakie inne, wyjątkowe miejsca przedstawia w swoim tekście KOMODO? Zapraszam wszystkich do najnowszego numeru PSX Extreme. Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj, numer zamówicie w sklepie wydawcy.

Tagi: psx extreme tajemnicze cywilizacje

Nie przegap