Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.09.2019 18:57
System Shock 3 głowa
1056V

System Shock 3 będzie mroczną przyjemnością. Gameplay wygląda świetnie

OtherSide Entertainment przedstawiło nowy gameplay z System Shock 3, który potwierdza ogromne ambicje deweloperów. Twórcy opracowują mroczną opowieść i najnowszy fragment rozgrywki trafi w gust entuzjastów mrocznego science-fiction.

System Shock 3 jest zdecydowanie jedną z najbardziej wyczekiwanych kontynuacji – poprzednia część trafiła na rynek w 1999 roku i zyskała mnóstwo pochwał. Od tego czasu czekamy na pełnoprawną przygodę, ale wiele na to wskazuje, że fani serii mogą w spokoju wyczekiwać na produkcję.

Dobrą wiadomością jest na pewno postać Warrena Spectora (Deus Ex), który powraca do swojego uniwersum i zamierza wycisnąć ze System Shock 3 wszystkie soki oferując graczom przerażającą i efektowną historię.

Dzisiaj w zasadzie otrzymaliśmy dopiero przedsmak atrakcji. Deweloperzy zebrali kilka mocnych scen i pokazują kapitalny świat – umiejscowienie wydarzeń będzie zdecydowanie jednym z atutów gry. Niestety, na premierę przyjdzie nam zaczekać do 2020 roku. Autorzy długo pracują nad pozycją, by mieć pewność, że System Shock 3 spełni oczekiwania fanów.

W System Shock 3 będziemy odkrywać tajemnice statku kosmicznego opanowanego przez sztuczną inteligencję – podczas rozgrywki będziemy swobodnie poruszać się po mapie korzystając z zdolności bohatera.

Polecamy:

Źródło: YouTube.com

Tagi: OtherSide Entertainment System Shock 3

Nie przegap