Paweł Musiolik Paweł Musiolik 19.03.2019 08:56
system shock shodan
1334V

System Shock 3 na nowym wideo. Gra wygląda świetnie

System Shock 3 wydaje się bezpieczne po tym, jak utraciło wydawcę z powodu kłopotów finansowych Starbreeze. Ekipa OtherSide nowego wydawcy jeszcze nie znalazła, ale prace nad grą postępują bez problemów.

Pierwotna premiera System Shock 3 zaplanowana została na ten rok, ale z racji zamieszania z wydawcą i mając na uwadze informację, że projekt ukończono w 50%, można wątpić w ten termin.

System Shock 3 gotowy w 50%. Warren Spector uspokaja fanów po utracie wydawcy

OtherSide wykorzystało start GDC 2019 i pokazało nam nowy fragment rozgrywki ze swojego projektu. I cóż, trzeba przyznać, że klimat jest, a sama gra wygląda nad wyraz dobrze. Co ważne, działa na silniku Unity, co pokazuje, że jeśli deweloper chce i potrafi, to wyciśnie z niego ostatnie soki.

Prezentowany materiał jest we wczesnej wersji alpha, więc sporo może się zmienić i ulec poprawie. Niemniej, na ten moment projekt wygląda wyjątkowo dobrze. Rozgrywka będzie taka sama, jak w dwóch poprzednich odsłonach. System Shock 3 reprezentuje gatunek immersive sim, którego możecie kojarzyć, chociażby z ostatniej odsłony Preya.

Tagi: OtherSide Entertainment pc playstation 4 System Shock 3 wideo Xbox One