Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.09.2019 14:57
FIFA 20 porównanko
3166V

FIFA 20 vs. FIFA 19 na konkretnym porównaniu w 4K. EA korzysta z wielu znanych animacji

Electronic Arts zaprezentowało demo FIFA 20, więc w Sieci lądują pierwsze porównania, które potwierdzają, że deweloperzy tworząc najnowszą odsłonę skorzystali z wielu znanych animacji. Zobaczcie konkretny materiał.

Pod koniec września odbędzie się premiera najnowszej gry EA Sports. FIFA 20 ma zachwycić graczy zmaganiami na ulicy, ale jak wygląda standardowy mecz? Zobaczcie pełne porównanie, które pokazuje, że deweloperzy skorzystali z wielu znanych animacji.

Nie możemy oczywiście liczyć na wielką rewolucję w oprawie – większe zmiany zostaną pewnie przedstawione dopiero w przyszłym roku, gdy deweloperzy otrzymają dostęp do nowych konsol. Aktualnie przynajmniej pod względem grafiki musimy szykować się na drobne odświeżenie – w zasadzie tylko niektóre twarze zostały poprawione.

Można w sumie śmiało uznać, że deweloperzy spędzili ostatnie miesiące na szlifowaniu Volty, która oczywiście zapewni sporo nowych animacji oraz odnowiony gameplay. W sumie czyżby EA postawiło na jedną kartę i chce w taki sposób przetrwać do next-genów?

Więcej o FIFA 20 przeczytacie na naszej witrynie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 20

Nie przegap