Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 08.09.2019 20:00
FIFA 20 nowy zwiastun
2428V

FIFA 20. Nowy zwiastun "zdradza" w jaki sposób przyznawane są statystyki piłkarzy

Rokrocznie, przed premierą każdej kolejnej gry z cyklu FIFA, największym zainteresowaniem cieszy się to, jak ocenieni zostaną poszczególni piłkarze. EA podeszło do sprawy z dystansem i zaprezentowało system przydzielania stopni na nowym zwiastunie.

FIFA 20, która pojawi się 27 września, ma przynieść pewien przełom serii. Cóż, podobne opinie słyszymy co roku, więc wyjątkowo ciężko jest brać je na poważnie. Nie zmienia to faktu, że kolejna odsłona cyklu gier o futbolu od EA zrobi ponownie ogromne zamieszanie. Mówimy przecież o najpopularniejszym sporcie na świecie.

Każdego roku, na krótko przed premierą nowej części, gracze szumnie debatują na temat ocen piłkarzy. Jak wiadomo, ciężko jest przyznać im takie wartości, aby zadowolić wszystkich - zwyczajnie się nie da. Powoduje to za każdym razem masę kontrowersji i pytań "dlaczego X ma tylko tyle, a Y aż tyle".

Przy okazji nadchodzącej edycji twórcy postanowili "zdradzić" graczom, w jaki sposób przyznawane są oceny konkretnym zawodnikom. Skąd cudzysłów? Cóż, odpowiedź na to pytanie poznacie, gdy obejrzycie rzeczony materiał wideo. Choć jest on wyjątkowo ciekawy i widać całe tony kreatywności, które zostały weń włożone, oczywiste jest, że to tylko zabawna odpowiedź na pytania fanów.

Na zwiastunie możemy zobaczyć Kakę, Raheema Sterlinga i bohatera niezwykle drogiego transferu minionego okienka, Joao Felixa:

Więcej o FIFA 20:

Źródło: YouTube

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 20