Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.09.2019 19:53
Death Stranding kobieta
1079V

Death Stranding bez tajemnic. Kojima zapowiada gameplay i potwierdza 3 prezentacje

Po zakończeniu Tokyo Game Show 2019 każdy zainteresowany będzie doskonale wiedział, co tak naprawdę przygotowuje Hideo Kojima. Twórca potwierdził, że przedstawiony w Japonii gameplay z Death Stranding wytłumaczy założenia rozgrywki.

Materiały z Death Stranding dotychczas nie powiedziały nam za wiele. Hideo Kojima w kolejnych wywiadach wspominał o założeniach gry, ale jak wiadomo nawet sam Japończyk ma małe problemy ze zrozumieniem swojego świata.

Mimo wszystko to właśnie zbliżające się Tokyo Game Show 2019 odpowie nam na wszystkie pytania – Kojima obiecuje dwa długie fragmenty rozgrywki, które przygotują graczy na listopad.

Już jutro zostanie wyemitowany pierwszy materiał – o 09:00 czasu polskiego zobaczymy jedną z misji i będzie to długi, trwający 49-minut gameplay. Japończyk zdecydował się zamazać mapę oraz niektóre przedmioty, by nie zniszczyć zabawy graczom wyczekującym na premierę. Kojima jednocześnie podkreśla, że będzie to nagrany fragment – na miejscu trudno jest zadbać o odpowiednie połączenie sieciowe, a w dodatku Hideo musiał ingerować w materiał.

Tak prezentuje się harmonogram:

  • 12/09/19 o 09:30 
  • 14/09/19 o 10:00
  • 15/09/19 o 10:00

Hideo Kojima podkreślił także, że Death Stranding to zupełnie nowa produkcja i deweloper opublikował wiele „podpowiedzi”, które miały nas przygotować na gameplay. Twórca chciałby, by gracze zapoznali się z tytułem bez jakichkolwiek informacji i czerpali przyjemność z wielu niespodzianek, ale ze względu na głosy graczy, którzy nie wiedzą „o co chodzi w tej grze”, zdecydował się na pokazanie podstaw rozgrywki.

Więcej na temat Death Stranding:

Źródło: Twitter

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment

Nie przegap