Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.09.2019 17:14
Death Stranding Reduss
2462V

Death Stranding z 49-minutowym materiałem na TGS. Hideo Kojima sprzedaje „niesamowite” taśmy klejące

Hideo Kojima przygotowuje się na wielki pokaz Death Stranding. Gra zmierzająca wyłącznie na PlayStation 4 zostanie szeroko zaprezentowana na Tokyo Game Show i uzdolniony twórca potwierdził ciekawostkę. Widzowie mogą szykować się na bardzo długi materiał.

Zbliżające się Tokyo Game Show powinno odpowiedzieć na ostatnie pytania dotyczące Death Stranding. Gra zostanie zaprezentowana na trzech panelach, podczas których zobaczymy wiele materiałów z rozgrywki.

Hideo Kojima potwierdził także sporą ciekawostkę – podczas jednego z wydarzeń zostanie wyemitowany bardzo długi materiał. Twórca przygotował 49-minutowy materiałem, który zapewne zostanie połączony z fragmentami rozgrywki (trailer-gameplay?).

Deweloper wspomniał także, że przygotowując się do Tokyo Game Show poprosił swój zespół o zebranie materiałów do samodzielnej edycji oraz scenariusz pokazu. Teraz Kojima oddaje się pracy, by zapewnić godziwą prezentację na sobotę.

Jednocześnie jego zespół nie traci czasu. Kojima będzie sprzedawał w Japonii serię gadżetów, wśród których znajduje się „niesamowity” zestaw taśm. Taka podwójna przyjemność została wyceniona na 33 zł.

Więcej na temat Death Stranding:

Źródło: https://gamingbolt.com/death-stranding-will-showcase-a-49-minutes-long-trailer-at-tgs

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment