Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 31.08.2019 15:34
Death Stranding na nowych zdjęciach
1187V

Death Stranding na nowych zdjęciach

Jeśli jesteście jednymi z tych, którzy odliczają dni do premiery nadchodzącego projektu Kojimy, to koniecznie sprawdźcie garść nowych zrzutów ekranu z gry!

Death Stranding jest coraz bliżej, więc nie może zaskakiwać mnogość materiałów z gry, które pojawiają się w sieci. Tytuł ów jest bez wątpienia jednym z najbardziej wyczekiwanych w tym roku, a jego premiera może być w czołówce tych najgłośniejszych. 

Z okazji rozpoczęcia weekendu, na oficjalnym Twitterowym koncie PlayStation Europe, pojawiły się zdjęcia z nadchodzącego projektu od Hideo Kojimy. I bez wątpienia zaciekawią one tych najmocniej wyczekujących, albowiem pojawiają się tam całkiem ciekawe persony! 

Oprócz standardowych klatek z naszym protagonistą (których sam Hideo publikował na pęczki) możemy zobaczyć Mamę, Deadmana i ciekawego, niespodziewanego gościa! Choć screenshoty same w sobie nie niosą raczej nic odkrywczego, to bez dwóch zdań okażą się interesujące dla tych, którzy już od kilku miesięcy zakreślają w kalendarzu dni do daty premiery. 

No, a do tej, zostało już całkiem niewiele czasu. Death Stranding zadebiutuje na PlayStation 4 już 8 listopada tego roku!

Więcej o nadchodzącym projekcie Kojimy:

 

Źródło: Twitter

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment