Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.09.2019 18:07
Bill Pullman Robert Więckiewicz Ukryta Gra
775V

Ukryta Gra na zwiastunie. Bill Pullman i Robert Więckiewicz w thrillerze

Opublikowano konkretny materiał prezentujący „Ukrytą Grę”. Film w reżyserii Łukasza Kośmickiego zapowiada się na ciekawe kino, które powinno trafić w gust widzów wyczekujących na mocne thrillery.

8 listopada odbędzie się premiera „Ukrytej Gry”. Jest to najnowsza produkcja Łukasza Kośmickiego – reżysera możecie kojarzyć ze świetnie ocenianego „Dom zły”. Twórca pracował także nad scenariuszem, ale w tym wypadku skorzystał z pomocy Marcela Sawickiego, który jednak nie posiada większego, filmowego dorobku.

W produkcji wystąpią między innymi Bill Pullman („Dzień Niepodległości”, „Bezsenność w Seattle”, „Zagubiona autostrada”) oraz Robert Więckiewicz („Kler”, „Pod Mocnym Aniołem”, „W ciemności”) – ten pierwszy wcieli się w Joshuy Mansky’ego, genialnego matematyka, który u szczytu kryzysu kubańskiego zostaje porwany przez amerykańskie tajne służby.

Tak prezentuje się zapowiedź historii:

„Nadużywający alkoholu zapomniany geniusz ma wystąpić w szachowym pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi Gawryłowowi na międzynarodowym turnieju. Rywalizacja jest jednak tylko przykrywką dla szpiegowskiej rozgrywki. Kiedy sojusznicy okazują się wrogami i nie wiadomo, komu naprawdę ufać, Mansky musi wykonać decydujący ruch mający powstrzymać konflikt nuklearny.”

W W rolach głównych obok Billa Pullmana oraz Roberta Więckiewicza wystąpią także: Lotte Verbeek, James Bloor, Aleksiej Sieriebriakow, Corey Johnson, Nicholas Farrell, Jewgienij Sidichin.

Sprawdźcie również z nami:

Tagi: bill pullman film robert więckiewicz ukryta gra zwiastun