Iza Łęcka Iza Łęcka 10.09.2019 13:32
kate bishop i Hailee Steinfeld
663V

Hawkeye z gwiazdą Bumblebee? Aktorka otrzymała wyjątkową propozycję

Marvel kompletuje kadrę odpowiedzialną za serial „Hawkeye”. Jeremy Renner potrzebuje współtowarzyszy broni, a jedna z gwiazd „ Bumblebee” może wcielić się w Kate Bishop. Hailee Steinfeld może wkrótce dołączyć do Marvel Cinematic Universe.

Kompletując obsadę do swojego nowego serialu o superbohaterach, Marvel nie zapomina o uczennicy Hawkeye'a. Jak się okazuje, możliwe że w tę rolę wcieli się już całkiem dobrze znana szerszej publiczności Hailee Steinfeld – mogliśmy ją zobaczyć nie tylko w filmie „ Bumblebee”, ale również w produkcjach: „Prawdziwe męstwo”, „Gorzka siedemnastka”, „Pitch Perfect 2”. Aktorka także użyczała swojego głosu do animacji "Spider-Man: Into the Spider-Verse". Obecnie jest związana z powstającym serialem Apple „Dickinson”.

Może jednak się okazać, że to właśnie ta młoda aktorka zasili grono obsady najnowszego serialu Marvela – trwają bowiem rozmowy o obsadzeniu Hailee Steinfeld w roli Kate Bishop, których efekty jak na razie nie zostały podane do publicznej wiadomości. Śledząc jednak wszelkie poczynania Disneya w temacie rozwijania kolejnych historii o obrońcach świata, MCU może na dłużej zyskać nową bohaterkę.

Kate Bishop jest jedną z superbohaterek Marvela, która przywdziewa strój i łuk Hawkeye'a, by bronić słabszych. To członkini grupy Young Avengers, która jako pierwsza kobieta wciela się w Sokole Oko. Niezwykle dobrze wprawiona w walce oraz posługiwaniu się bronią, obrończyni nie posiada żadnej supermocy. Na łamach komiksu zadebiutowała w 2005 roku.

„Hawkeye” ma zadebiutować jesienią 2021 roku, po starcie chociażby takich seriali jak „Falcon i Zimowy żołnierz” czy „Loki”.

Sprawdźcie również na naszym portalu:

Źródło: https://variety.com/2019/tv/news/hawkeye-series-hailee-steinfeld-disney-plus-1203318859/

Tagi: Hailee Steinfeld Hawkeye Marvel Marvel Cinematic Universe MCU