Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.09.2019 19:31
DOOM wódka
1646V

DOOM Eternal z niecodzienną promocją. Twórcy postawili na wódkę

Bethesda lubi zaskakiwać i zrobiła to ponownie. Studio, które przymierza się do premiery najnowszej gry z serii DOOM, postawiło na reklamę, przy pomocy nawiązania współpracy z firmą zajmującą się... wyrobem alkoholu!

Doom Eternal to bez wątpienia jeden z głośniejszych tytułów końcówki 2019 roku. Wydaje się, że tak silna marka nie potrzebuje większej promocji, aby stać się komercyjnym sukcesem. Bethesda, nie chcąc ryzykować, ogłosiła niecodzienne partnerstwo, które ma pomóc w reklamowaniu gry!

Współpraca została zawiązana ze spółką Rebel Distillers, a jej owocem jest alkohol "DOOM Bone Vodka"! Mocny trunek dostępny jest do zamówienia już od dziś, a jego twórcy zapowiadają, iż sprawi on, że poczucie wszechogarniającego szaleństwa zawładnie nami jeszcze przed listopadową premierą.

Butelkę o pojemności 0.7l, można nabyć w cenie £45, a pierwsza partia dotrze do właścicieli przed końcem września. Osoby stojące za jej wytworzeniem gwarantują, że składa się z najlepszej jakości, etycznie pozyskiwanych kości wołowych oraz innych, w pełni organicznych składników. 

Oprócz zawartości, DOOM Bone Vodka opakowana została w "niezwykle oszałamiającą" butelkę. Wyprodukowano ją we Francji, a stoi za tym jeden z najbardziej ekskluzywnych dostawców szkła kosmetycznego w branży spirytusowej. Wciąż Wam mało? Zadbano także o etykiety! Te zostały stworzone w Anglii z papieru, który objęty jest certyfikatem FSC (Forest Stewardship Council).

Czujecie się skuszeni? Jeśli tak, to zamówienia można składać na oficjalnej stronie doom.vodka. Koniecznie dajcie znać jak wrażenia! 

DOOM Vodka

Przeczytaj także:

Źródło: http://www.thexboxhub.com/doom-bone-vodka-may-just-be-the-best-way-to-get-through-doom-eternal/?fbclid=IwAR2crDJKVC3NW1XFIPaLnXs_irYcCJffHgfgpc8TjcAUUJjiuFuBQ8nZ4OE

Tagi: Bethesda Doom Eternal id Software

Nie przegap