Iza Łęcka Iza Łęcka 04.07.2019 12:48
bohater i potwór z monster hunter world iceborne
944V

Monster Hunter World: Iceborne ostatnim dodatkiem do Monster Hunter World. Producent potwierdza

Monster Hunter World: Iceborne Master Edition szykuje się na świetny dodatek o ogromnej zawartości. Działania Capcomu mogą jednak zaszokować, bowiem japońska firma nie planuje kolejnych rozszerzeń pod szyldem Monster Hunter World. W temacie wypowiedział się producent gry.

Monster Hunter World: Iceborne Master Edition będzie posiadał wręcz masę nowych treści. Oprócz nowych wyzwań i niespodzianek, gracze przeżyją przygodę w nowym obszarze – Szronistym Brzegu. Najnowsze monstra będziemy mogli ubijać wykorzystując aż 14 nowych broni z odświeżonymi elementami. Całość zapowiada się naprawdę pokaźnie.

Pierwszy teaser z filmu Monster Hunter

Seria Monster Hunter World to największy sukces Capcomu – kolejne rozszerzenia jednak nie są w planach firmy. W wywiadzie dla Game Informer, Producent Capcom Ryozo Tsujimoto, zdradził, że dodatek Monster Hunter World: Iceborne będzie pierwszym i ostatnim rozszerzeniem opracowanym przez twórców.

Otrzymane doniesienia są zaskakujące, ale mogą sugerować jedno – po światowym sukcesie Monster Hunter World, Capcom musi podążyć za ciosem i zająć się pełnoprawną kontynuacją. Ponieważ na horyzoncie pojawia się już film z tego uniwersum, zapowiedź prac nad sequelem byłaby wręcz wymarzoną sytuacją.

Monster Hunter World: Iceborne Master Edition zawita na PlayStation 4 i Xboksa One 6 września.

Źródło: https://wccftech.com/monster-hunter-world-iceborne-last-expansion-planned/?fbclid=IwAR1uKeS6FdLDLECOzYB6vjPy69AJl-oxEW1OA530GtgsYnO6ZMidCINBmIQ

Tagi: Capcom Monster Hunter World Monster Hunter World: Iceborne Master Edition