Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.06.2019 15:53
Monster Hunter Film
846V

Film Monster Hunter na pierwszej zajawce. Fani nagrali materiał

Na Shanghai International Film Festival zaprezentowano pierwsze ujęcia z filmu „Monster Hunter”. Fani postanowili uwiecznić prezentację i opublikowali ją w Sieci. Na materiale zobaczycie głównych bohaterów opowieści.

„Monster Hunter” wskoczy na wielkie ekrany dopiero we wrześniu przyszłego roku, więc Capcom nie rozpoczął jeszcze wielkiej promocji ekranizacji. Mimo to na wspomnianym festiwalu pokazano pierwszy teaser.

Film Monster Hunter trafi do kin w 2020 roku. Znamy datę premiery

Nie możemy liczyć na wyjątkową jakość (w końcu całość to nagranie fana z łapy), ale mimo wszystko otrzymujemy pokaz bohaterów. Między innymi Milla Jovovich (seria „Resident Evil”, „Piąty element”) zmierzy się z Diablosem – bestie widzimy na tej krótkiej zajawce.

Nadal nie jestem przekonany, czy to może się udać, ale miejmy nadzieję, że będzie to po prostu przynajmniej przyzwoity wstęp do zupełnie nowej odsłony. Możemy śmiało podejrzewać, że Capcom dłubie już nad nowym Monster Hunterem – w końcu ostatnia część to najlepiej sprzedająca się gra w historii całej korporacji.

W „Monster Hunter” zobaczymy także Diego Bonetę („Zanim odejdę”, „Królowe krzyku”, „Wredne dziewczyny 2”) oraz Meagan Good („Myśl jak facet”, Piła V”, „Nienarodzony”, „Cios poniżej pasa”).

Polecamy nasze recenzje: 

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2019-06-18-heres-our-first-stolen-look-at-the-monster-hunter-movie

Tagi: film film monster hunter monster hunter trailer zwiastun

Nie przegap