Tytus Stobiński Tytus Stobiński 02.09.2019 14:50
Call of Duty: Modern Warfare
1509V

Poznaliśmy rozmiar plików bety Call of Duty: Modern Warfare? Youtuber stojący za resztą przecieków informuje

Już wkrótce rozpocznie się otwarta beta Call of Duty: Modern Warfare a najnowszy przeciek mówi nam, ile miejsca na dyskach powinniśmy przygotować.

Beta wystartuje dokładnie 21 września i będzie dostępna na wszystkich platformach, na jakich tytuł się ukazuje. Jak twierdzi stojący za wieloma przeciekami Youtuber TheGamingRevolution, ta wersja zajmie na dyskach twardych naszych konsol i pecetów około 60 GB i stanowić będzie 70 procent całego multiplayera. Maksymalnym poziomem jaki osiągniemy będzie 30.

Nie mamy oczywiście pewności, że informacja ta znajdzie swoje potwierdzenie w rzeczywistości, jednak wiele informacji, jakie docierały do nas ze strony tego twórcy faktycznie sprawdzały się. Innym ważnym aspektem nadchodzącej bety jest fakt, że będziemy mogli za jej sprawą przetestować także rozgrywkę cross-platformową, na którą gracze czekali od dłuższego czasu.

A nowy tytuł Infinity Ward ukaże się już 25 października na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste. Wtedy też sprawdzimy, jak prezentuje się budzący lekkie kontrowersje tryb dla pojedynczego gracza. 

Warto również przeczytać:

 

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward