Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.09.2019 17:54
Days Gone
1397V

Days Gone. Szczegóły trybu New Game Plus! Nowe Trofea i poziomy trudności

Days Gone cały czas się rozwija. Jedna z ostatnich aktualizacji pozwoliła nam prowadzić wózki golfowe, a tym razem czeka na nas tryb New Game Plus.

Twórcy Days Gone już wcześniej zapowiadali, że otrzymamy tryb New Game Plus. Dopiero teraz jednak otrzymaliśmy konkrety na ten temat. 

Wiadomo już, że moduł New Game Plus wjedzie do Days Gone w ramach aktualizacji już 13 września. Tryb pozwoli na ponowne zaliczenie produkcji, ale od razu z całym wypracowanym arsenałem, z kompletem usprawnień dla motocykla, boosterami NERO, zdolnościami, receptami i innymi elementami (np. z postępami w zdobywaniu Trofeów).

Tryb New Game Plus można zacząć od każdego save'a, w którym ukończono wątek "I'm Never Giving Up". Grać można na dowolnie wybranym poziomie trudności (również na 2 nowych poziomach, czyli Hard II i Survival II).

Autorzy zadbali o kilka nowych Trofeów do zdobycia w trybie New Game Plus i przy wykorzystaniu dwóch najwyższych poziomów trudności.

Last but not least - Przygotowano winylową płytę z wyborem 25 utworów muzycznych z gry. Ścieżkę dźwiękową Będzie można zamawiać od 11 września w sklepie Mondo.

Źródło: https://blog.us.playstation.com/2019/09/05/days-gone-gets-new-game-plus-mode-september-13/

Tagi: Days Gone Sony Bend Sony Interactive Entertainment