Tytus Stobiński Tytus Stobiński 04.09.2019 14:18
PlayStation All-Star Battle Royale
1678V

PlayStation All-Star Battle Royale 2 dla PlayStation 5? Pracownik Capcom ujawnia szczegóły

Pamiętacie wydaną przeszło 7 lat temu grę PlayStation All - Star Battle Royale? Co powiecie na kontynuację?

Tytuł pozwalał na wcielenie się w jednego z wielu najbardziej rozpoznawalnych bohaterów gier, jakie na przełomie lat wydało Sony. Produkcja miała stanowić konkurencję dla znanej i lubianej serii Super Smash Bros., ale ostatecznie nie osiągnęła sukcesu, na jaki liczyło studio Bluepoint Games. 

Marka więc przepadła gdzieś w morzu innych tytułów i w zasadzie niewiele osób jakoś bardzo z tego powodu uroniło łzę. Niemniej jednak, wedle najnowszych plotek, Sony pracuje obecnie nad pełnoprawnym sequelem wydanej w 2012 roku gry. Źródłem tych, jest rzekomy pracownik Capcomu, który na forum 4Chan poinformował, źe zatrudniająca go firma we współpracy z japońskim gigantem tworzy PlayStation All - Star Battle Royale 2. 

Tytuł był ponoć wielokrotnie przesuwany i anulowany na przełomie żywota PlayStation 4, by ostatecznie ewoluować jako projekt dla następcy obecnie panującej konsoli Sony. Wcielić mielibyśmy się m in. w Kratosa, Spider-Mana, Crasha Bandicoota oraz Spyro. Nie mamy obecnie jednak żadnego potwierdzenia, czy gra faktycznie mogłaby stać tytułem startowym PlayStation 5. 

Warto również przeczytać na naszym portalu:

Tagi: PlayStation All-Stars Battle Royale SCEE SuperBot Ent. / Santa Monica Studio