Iza Łęcka Iza Łęcka 02.09.2019 08:12
PS3 Aktualizacja
5093V

PlayStation 3 wiecznie żywe. Sony aktualizuje staruszka

Gdy świat oczekuje prezentacji PlayStation 5, gracze ogrywają hity z PlayStation 4, Sony nie zapomina o poprzedniej generacji. PlayStation 3 otrzymało nową aktualizację, która potwierdza, że Japończycy nadal mają duży sentyment do „Chlebaka”.

Sony wciąż pamięta o PlayStation 3. Urządzenie nie cieszy się już wyjątkowym zainteresowaniem, nie otrzymuje wielkich hitów, jednakże baza ponad 80 mln sprzedanych konsol jest zobowiązująca. Dlatego też pod koniec ubiegłego tygodnia pierwsi gracze otrzymali informację o firmware 4.85.

Nie możemy tutaj liczyć na wielką zmianę menu lub nowe funkcje. Aktualizacja „poprawia wydajność systemu” czyli najpewniej Sony znalazło kolejną lukę w zabezpieczeniach, która została usunięta przez nowe pliki.

W Sieci nie brakuje opinii, że jest to już tylko i wyłącznie walka z wiatrakami, ale jak widać najwidoczniej w japońskiej korporacji wciąż znajduje się symboliczny zespół, który ma za zadanie sprawdzać zabezpieczenia PlayStation 3.

Ciekawostką niech pozostanie wiadomość, że w ostatnich miesiącach niemal na zmianę Sony albo „poprawia wydajność systemu” albo „poprawia jakość działania systemu” od PlayStation 3. W sumie cel jest jeden.

Gracie jeszcze na PS3? ;)

Warto sprawdzić na naszym serwisie:

Źródło: Sony

Tagi: playstation 3 ps3 Sony