Iza Łęcka Iza Łęcka 03.09.2019 07:30
Wiedźmin 3 Promocja Steam
2199V

Wiedźmin 3: Dziki Gon za 29,99 zł. Promocja na całą serię Wiedźmin

Wiedźmin 3: Dziki Gon wciąż rozgrzewa graczy, którzy chętnie pakują miecze i siodłają Płotkę, wyruszając na wielką przygodę Geralta, dlatego też tytuł od czasu do czasu trafia do nowych promocji. Najnowsza pozwala nabyć podstawkę za mniej niż 30 zł. Zainteresowani mogą także zgarnąć wielkie dodatki w dobrych cenach.

Wiedźmin to bez wątpienia jeden z wielkich fenomenów, który potwierdza, że opłacają się intensywne prace nad jednym tytułem, by później przez kolejne lata móc cieszyć się wielkimi zyskami. W pierwszej połowie 2019 roku Wiedźmin 3: Dziki Gon sprzedaje się lepiej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku, a CD Projekt RED umiejętnie stara się, by gracze pod koniec roku także spędzali czas z Geraltem.

Najnowsza promocja wystartowała na Steam. Fani mogą zgarnąć podstawkę Wiedźmin 3: Dziki Gon już za 29,99 zł, ale odnoszę wrażenie, że znacznie lepszą ofertą jest Edycja Gry Roku, którą kupicie za 44,99 zł i w tym wypadku otrzymacie także dwa duże, fabularne dodatki.

Wiedźmin promocja na Steam

Niektórzy mogą się także skusić się Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści – gra po pewnym czasie wylądowała na Steam i możecie ją teraz zdobyć za mniej niż 50 zł. To dobra opcja dla graczy, którzy ciągle wahali się, czy warto pakować się w tę historię w pełnej cenie.

Warto sprawdzić na naszym portalu:

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/wiedzmin-3-dziki-gon-edycja-gry-roku-za-4499-zl-na-steamie/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon

Nie przegap