Iza Łęcka Iza Łęcka 03.09.2019 07:00
Uncharted 2 Uncharted 3 The Last of Us
5083V

Uncharted 2, Uncharted 3 i The Last of Us tracą życie. Naughty Dog wyłącza serwery

Twórcy przygód Nathana Drake'a oraz Ellie zapraszają na ostatnie harce na serwerach Uncharted 2, Uncharted 3 i The Last of Us. Już wkrótce wyłączona zostanie sieciowa rozgrywka w tych cenionych produkcjach. To ostatnia szansa na sprawdzenie hitów z PlayStation 3.

W czerwcu Naughty Dog potwierdziło smutną wiadomość. Deweloperzy zdecydowali się w końcu zrezygnować ze wspierania sieciowych usług swoich cenionych gier z poprzedniej generacji. Serwery Uncharted 2, Uncharted 3 i The Last of Us zostaną już wkrótce wyłączone.

Poniższe przypomnienie od Naughty Dog zostało opublikowane o godzinie 02:00, więc macie już ostatni wieczór na pobieganie po znanych mapach i powspominanie wszystkich zwycięstw – wyłączenie nastąpi z wtorku na środę o godzinie 02:00. Jest to naprawdę paskudna informacja dla graczy, którzy wciąż cenią sobie PlayStation 3, od czasu do czasu włączając hity z Nathanem i Joelem w rolach głównych.

Na PlayStation 4 nadal możemy sprawdzić rywalizacje multiplayer z Uncharted 4 lub The Last of Us: Remastered, chociaż jeżeli wspominamy Uncharted, to mam wrażenie, że sieciowe tryby z produkcji Naughty Dog odniosły największe sukcesy na poprzedniej generacji.

Możemy w zasadzie śmiało spoglądać w przyszłość, bo już niedługo powinniśmy otrzymać konkrety dotyczące premiery The Last of Us 2 i choć w tym wypadku nadal nie otrzymaliśmy zapowiedzi multiplayera, to trudno wyobrazić sobie, by Naughty Dog zrezygnowało z sieciowych potyczek.

Jak wspominacie sieciowe tryby Uncharted 2, Uncharted 3 i The Last of Us?

Więcej o pracy Naughty Dog przeczytacie na naszym portalu:

Źródło: https://www.naughtydog.com/blog/uncharted_the_last_of_us_multiplayer_ps3_offline_september_3_2019

Tagi: Naughty Dog SCE the last of us uncharted 2 uncharted 3