Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.06.2019 17:11
Okładka Star Wars Jedi: Fallen Order
1967V

Star Wars Jedi: Fallen Order na długiej rozgrywce. Gameplay w 4K!

Na targach w Los Angeles zobaczyliśmy pierwsze sceny ze Star Wars Jedi: Fallen Order, ale dziennikarze podczas imprezy otrzymali możliwość sprawdzenia dłuższego fragmentu rozgrywki. Siadajcie wygodnie, wyciągajcie miecze świetlne i oglądajcie pełną prezentację.

Na E3 2019 odbyła się prezentacja Star Wars Jedi: Fallen Order, ale dziennikarze za zamkniętymi drzwiami otrzymali szansę sprawdzenia dłuższego fragmentu gry. My dzisiaj oglądamy materiał, który pokazuje wiele nowych scen.

Star Wars Jedi: Fallen Order i skomplikowana kwestia odcinania kończyn

Na ujawnionym fragmencie rozgrywki widzimy wspomniany w ubiegłym tygodniu HUB – statek pozwala nam podróżować po różnych planetach i będzie to mocno związane z rozgrywką. Twórcy nie stawiają na liniowe doświadczenie, ponieważ gracze będą dowolnie rozwijać protagonistę, który jednocześnie otrzyma szansę odwiedzania nowych lokacji. Wykorzystano tutaj system znany z metroidvanii – świeże zdolności pozwalają wpaść do nowych lokacji, a od początku część miejsc będzie niedostępna dla herosa. Dopiero po nauczeniu się niektórych skillów, otrzymamy szansę zwiedzania nowych terenów.

Na materiale zobaczycie sporo eksploracji oraz walki, ale nadal mam wrażenie, że najważniejszym elementem Star Wars Jedi: Fallen Order będzie długość rozgrywki. Twórcy zapewnią nam wymagającą walkę, która powinna trafić w gust fanów uniwersum, ale wciąż nie wiemy, na po ilu godzinach ta przyjemność zostanie zakończona.

Respawn Entertainment oczywiście nie zapomina o możliwościach herosa i w trakcie prezentacji zobaczycie nawet kilka umiejętności bohatera. Studio już wcześniej potwierdziło, że gra nie zostanie zniszczona przez mikrotransakcje, a w dniu premiery otrzymamy pełną i zamkniętą historię.

Więcej o Star Wars Jedi: Fallen Order:

Tagi: Electronic Arts Respawn Entertainment Star Wars Jedi: Fallen Order

Nie przegap