Tytus Stobiński Tytus Stobiński 29.08.2019 11:31
Jesse Faden
1093V

Control na materiale wideo. Porównanie wersji na Xboksa One X, PlayStation 4 Pro i komputery osobiste

Wedle wielu recenzji i opinii, jakie pojawiły się w internecie, Control to nie tylko najlepszy tytuł od Remedy Entertainment, ale także po prostu bardzo dobra gra. A jak produkcja prezentuje się na mocniejszych wersjach konsol pod względem oprawy oraz działania?

Kiedy przypomnimy sobie poprzednią grę developera, Quantum Break, to nie możemy powiedzieć, by wydany 4 lata temu tytuł prezentował się źle. Gra posiadała zróżnicowany gameplay, jej oprawa stała wówczas na naprawdę niezłym poziomie, a efekty wszelkich mocy, w jakich posiadaniu był główny bohater, potrafiły zrobić wrażenie.

Sama gra jednak nie osiągnęła rewelacyjnych wyników sprzedażowych, ale te pozwoliły jednak na to, by developer zajął się kolejnym projektem. Control, choć z początku nie budził większego zainteresowania sprawiając trochę wrażenie, że studio znów nie wychodzi poza pewne, opracowane już ramy. Z czasem jednak okazało się, że przygody agentki Jesse Faden mają w sobie coś, co na tle poprzednich produkcji od Remedy je wyróżnia. Obecnie, tytuł może pochwalić się średnią ocen na portalu Metacritic w wysokości 81 oczek w wersji na PlayStation 4 i 84 w edycji na Xboksa One. 

Redakcja portalu Gamingbolt stworzyła tymczasem materiał wideo, który prezentuje porównanie działania Control na komputerach osobistych, Xboksie One X oraz PlayStation 4 Pro. Spójrzcie sami jak gra wygląda w akcji:

Warto również przeczytać:

 

Źródło: https://gamingbolt.com/control-graphics-analysis-ps4-pro-vs-xbox-one-x-vs-pc-comparison

Tagi: 505 Games control Remedy Entertainment