Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 24.08.2019 18:10
Control bez HDR w dniu premiery
1616V

Control bez wsparcia HDR na premierę. Zaskakująca decyzja twórców

Do premiery najnowszej gry od Remedy Entertainment zostało już kilka dni, a jeden z twórców poinformował na Twitterze, iż projekt nie otrzyma wsparcia dla HDR przy premierze.

Control to tytuł, który wzbudza masę kontrowersji. Wygląda na to, że choć ma czerpać z wcześniejszych produkcji studia, to są elementy, których nie powieli. Jednym z pomysłów, który funkcjonował wcześniej, a którego teraz nie uwzględniono, będzie wsparcia dla technologii HDR.

Na Twitterze, jeden z członków studia wydawniczego 505 Games, Lucas Liaskos, odpowiedział na pytanie jednego z fanów, które odnosiło się właśnie do rzeczonej technologii. Zaprzeczył, jakoby miała zostać ona zaimplementowana do Control już w dniu premiery

Potwierdził natomiast, iż jest szansa, że możliwość zostanie dodana na późniejszym etapie i zapewnił, że wszystkie prośby są przekazywane twórcom. Poinformował też, że gra będzie działała premierowo w 30 klatkach na każdej z konsol.

Choć jest to spore rozczarowanie, to trzeba przyznać, że gra wygląda całkiem dobrze i bez tego wsparcia. Jak wypadnie w rzeczywistości? O tym przekonamy się już 27 sierpnia, ponieważ wtedy Control ukaże się na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Zerknij także tutaj:

Źródło: https://gamingbolt.com/control-will-not-feature-hdr-at-launch

Tagi: 505 Games control Remedy Entertainment