Iza Łęcka Iza Łęcka 29.08.2019 12:44
greedfall bohater w trakcie walki
1039V

GreedFall na rozgrywce. Zasmakujcie w różnorodnej walce i poznajcie tubylców na enigmatycznej Teer Fradee

Kolejne tajemnice Starego i Nowego Świata zostały zaprezentowane przez zespół Spiders. Po raz kolejny możemy sprawdzić jak prezentuje się GreedFall w trakcie rozgrywki.

GreedFall to kolejny tytuł w dorobku ekipy Spiders. Ten RPG akcji opowiadał będzie o tajemniczej pladze Melichor, która zainfekuje Stary Świat. Tylko podróż w głąb Nowego Świata, zasmakowanie w skarbach oraz wszelkich tajemnicach wyspy Teer Fradee umożliwi nam odnalezienie ratunku dla ludności.

Do premiery produkcji zostało całkiem niedużo czasu – 10 września będziemy mogli dopracować swojego bohatera i jego specjalizację, obrać pewną ścieżkę zmagań i wyruszyć w nieznane nam tereny Nowego Świata. Tam podczas nawiązywania relacji z rdzenną ludnością oraz kolonizatorami, nie tylko realizować będziemy swój główny cel. Wyspa bowiem ma swoje wielkie, przerażające sekrety.

Na świeżutkim gameplayu możemy sprawdzić kolejne elementy rozgrywki. Poznawanie obcych terenów i walka w klimatycznym świecie stylizowanym na XVII wiek to tylko kilka opcji, jakie zaoferowała ekipa „Pająków”. Sprawdźcie jak główny bohater radzi sobie w kontaktach z tubylcami.

Czekacie na GreedFall?

O GreedFall przeczytacie również na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Focus Home Interactive GreedFall Spiders